Mój brydż

Brydż jest moją pasją od 1991 roku. Posiadam tytuł Mistrza Krajowego - współczynnik klasyfikacyjny 5,0 WK. Awans na Mistrza Krajowego miał miejsce w maju 2008. Punkty klasyfikacyjne zdobywam głównie biorąc udział w rozgrywkach miejscowych i ligowych od ligi okręgowej do II ligi w drużynie TUR Servisco Jaktorów, Bogorya, Bard13 i na imprezach regionalnych. Aktualnie III liga w drużynie Bard13.

Partnerami moimi w całej histori byli: Jarosław Matyjek (Matyj), Mirosław Grzelak (Grzelu), Krzysztof Kwiatkowski (Flower), Tomasz Piątkowski (Tomaszek, Profesor), Alojzy Wróbel (Alek) i Michał Kilanowski (Kiler). Obecnie grywam w parze z Robertem Siedleckim głównie w Żyrardowie, w poniedziałkowych turniejach KMP w lokalu Resursy oraz w Milanówku i w turniejach okolicznych z cyklu Grand Prix Mazowsza plus rzecz jasna rozgrywki ligowe.

W tym miejscu (można też klikać na pikowy link ROZDANIA) będę zamieszczał ciekawe, problemowe rozdania i problemy głównie z turniejów GP Mazowsza oraz odbywających się w Warszawie, Milanówku, Żyrardowie i okolicach a także z meczów ligowych.

Postanowiłem też zaprezentować moją kolekcję pucharów i książek brydżowych. Życzę miłego czytania i oglądania.

 

Robert Sadowski
Żyrardów

 

Ciekawe rozdania brydżowe

 

 

Kontakt

     

- Strona główna -